| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
يادآوري قوانين انجمن - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: به انجمن گیلان آرسی خوش آمدید (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: انجمن (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: عضویت و فعالیت (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- موضوع: يادآوري قوانين انجمن (/showthread.php?tid=406)يادآوري قوانين انجمن - مهدی - ۱۳۹۲/۷/۲۲ ۰۱:۵۵ صبح

داشتم به افراد انلاين نگاه ميكردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كه در هنگام ثبت نام براي تمامي اعضاء محترم نمايش داده خواد شد
[attachment=1839]
همانطور كه قبلا هم نمايش داده شده بر خوردم كه مربوط به بخشي از موافقت نامه انجمن است كه توسط خود اعضاء هم به صورت توافقي امضاء شده و موافق رو اعلام كردند كه تائيد اين موافقت نامه خود به معني قبول اختيار كامل مديران و يا مديريت سايت در خصوص برخي مطالب ، تاپيك ، پست ها ، محتويات ،‌نام كاربري و حتي در رد و تائيد كردن هر يك از موارد نام برده شده اختيار كامل دارند .
در همين خصوص مواردي پيش آمده و با توجه به اين كه توسط پيام كوتاه ،‌پيام خصوصي و يا پيام از طريق ايميل هم متذكر هم شديم اما باز با گذشتن از مسئله به صورتي موجب عدم فعاليت شخص يا اشخاصي از نام هاي كاربري نشديم و همچنان اميدواريم كه عزيزان همراه و همپاي اين انجمن باشند و اين موضوع در لينك بالا و قوانين انجمن را به خاطر داشته باشند .
با تشكر ارادتمند شما مهدي عطاييRE: يادآوري قوانين انجمن - Akbar abedi 64 - ۱۳۹۶/۵/۸ ۰۱:۴۳ عصر

سلام جنای یاسر من عکسهای مربوط به جت f22 رو لازم دارم هر کاری میکنم باز نمیشن ممنون میشم اگر برام تلگرام کنید 09365259792
RE: يادآوري قوانين انجمن - مهدی - ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۱:۱۱ عصر

(۱۳۹۶/۵/۸ ۰۱:۴۳ عصر)Akbar abedi 64 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جنای یاسر من عکسهای مربوط به جت f22 رو لازم دارم هر کاری میکنم باز نمیشن ممنون میشم اگر برام تلگرام کنید 09365259792دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.