| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
بازگشایی زمین پرواز رشت - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: زمینهای پرواز، قوانین و مقررات زمین پرواز (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- انجمن: زمین های پرواز در استان گیلان (/forumdisplay.php?fid=51)
+----- انجمن: آدرس زمینهای پرواز شهرستان رشت (/forumdisplay.php?fid=52)
+----- موضوع: بازگشایی زمین پرواز رشت (/showthread.php?tid=116)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

بازگشایی زمین پرواز رشت - مهدی - ۱۳۹۱/۱۱/۲ ۰۱:۲۵ عصر

این جا برای باز گشایی و اتفاقات مربوط به زمین پرواز رشت هستش .
در حال حاضر پستی مبنی بر ادامه ی فعالیت و بازگشایی این زمین پرواز داریم که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتوانید ملاحظه بفرمائید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بازگشایی زمین پرواز رشت - مهدی - ۱۳۹۱/۱۱/۶ ۰۷:۴۱ عصر

امروز با اینکه راه به همون صورت مونده یه سری به زمین پرواز ایستگاه راه آهن زدم و به اتفاق دوستان 2 ساعتی اونجا بودیم . فعلا تصاویر به صورت لینکی که در بالاست موجودند و نیاز به آپلود مجدد نیست .

RE: بازگشایی زمین پرواز رشت - مهدی - ۱۳۹۱/۱۲/۴ ۰۹:۲۴ عصر

این تصویر هفته های گذشته از این زمین پروازه

[تصویر:  attachment.php?aid=451]

و ......

[تصویر:  attachment.php?aid=453]

و امروز 4 اسفند ماه 1391

[attachment=593] [attachment=594]

این زمین فعلا به صورت بهتری در اختیار ماست و میتونیم ازش استفاده کنیم . من هفته ی آینده تمامی دوستان رو دعوت میکنم تشریف داشته باشند . حضور مهمانان گرامی از دیگر شهرستانها نیز باعث خوشحالی ماست و در خدمتتشون هستیم .

RE: بازگشایی زمین پرواز رشت - AF PILOT - ۱۳۹۱/۱۲/۴ ۱۰:۴۵ عصر

امروز با تعدادی از دوستان سر زمین پرواز حاضر شدم که دیدم آقای عطایی هم همراه با چند نفر از بچه ها قبل از من رسیدن.بعد از مدت 2 ماه دوری از پرواز امروز روز بسیار خوبی بود و همونطور که جناب عطایی هم فرمودند شرایط زمین پرواز نسبت به قبل خیلی بهتر شده و راه ارتباطی اون کاملا صاف و آماده هستش و مثل قبل در همون جایگاه قبلی حاضر شدیم.جناب عطایی هم با هلیکوپترشون پرواز زیبایی رو انجام دادن و در مجموع بعد از این مدت طولانی دوری از بچه ها و زمین امروز روز خوبی رو پشت سر گذاشتیم.

RE: بازگشایی زمین پرواز رشت - rezapk - ۱۳۹۱/۱۲/۶ ۱۲:۰۴ صبح

با سلام خدمت دوستان جای من خالی بود ولی ایشالا جبران میکنم میام یه گرد خاک حسابی بر پا میکنم منتظرم باشین این هفتهRc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)Rc (279)

RE: بازگشایی زمین پرواز رشت - flyrc23 - ۱۳۹۱/۱۲/۷ ۱۱:۴۲ عصر

سلام یکی دویار اومدم هیشکی نبود این دفعه نبودم شما بودید اول راهو تپه شن و ماسه ریختن هر کی فکر میکنه تا آخر راهش بسته است شاید این هفته جمعه بودم

RE: بازگشایی زمین پرواز رشت - مهدی - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰ ۱۲:۴۴ صبح

احتمالا وقتي كه ما استاديوم بوديم شما به زمين پرواز رشت اومديد. در حال حاضر راه براي زمين پرواز رشت باز هستش و انشاءالله اگر تشريف بياريد ببينيم شما رو .
توجه :
به دليل كم وسعت شدن زمين پرواز تا اطلاع ثانوي كليه پرواز ها با محدوديت مساحت زمين روبرو بوده و از اون جايي كه مدل كاران هواپيما نياز بيشتر به فضا و زمين جهت پرواز ها دارند، بالاجبار هر پرواز هليكوپتر كه در حال انجام شدن باشه ،‌هيچ مدلر ديگري اجازه نداره پرواز بده . 2 پرواز هليكوپتر با هماهنگي مشكلي نيست اما يه هواپيما و يك هليكوپتر ممكنه به مشكل بر بخوريم . از اين رو در اين مورد ممكنه به طور جدي برخورد كنم .
ماشين بازها ميتونند در فضايي دورتر به تمرين خودشون بپردازند. با برنامه ريزي ميشه بهترين لحظات رو در كنار هم داشت و هر مدلري به نوبت به پروازش برسه .
حضور همگي دوستان يا مهمانان گرامي، چه هليكوپترباز يا هواپيما باز در اين هفته موجب خوشحالي ماست .